מאמרים

איך להעסיק ילדים בבית

איך להעסיק ילדים בבית

מה לעשות כשמשעמם לילדים

מתלבטים איך להעסיק את הילדים בבית? הגעתם למקום הנכון. בין אם אתם תקועים בבית בגלל החורף הישראלי, בגלל נגיף מסתורי או שסתם לא מתחשק לכם לצאת, גיבשנו עבורכם רשימה של דברים לעשות עם הילדים בבית, טיפים לפעילויות מעשירות וכמובן – מגוון רחב של פריטים במחירים אטרקטיביים ובמשלוח מהיר עד אליכם. כל הפרטים במאמר הבא.

מה עושים כשמשעמם לילדים?

בשונה מאיתנו, המבוגרים, ילדים הם פצצות אנרגיה, בעלי מחשבה מהירה ונטייה לאיבוד סובלנות. לכן, השהייה בבית עשויה להיות קשה עבורם ומהר מאוד הם עשויים "לאבד את זה". בתור הורים נרצה לדעת מה אפשר לעשות עם ילדים בבית בצורה שלא תשעמם אותם ואולי אפילו תצליח להעשיר את עולם התוכן שלהם ולפתח את הכישורים השונים. כיום ישנם מספר רב של דברים לעשות עם ילדים בבית וכל שנותר לכם לעשות הוא לבחור פעילות מתוך הרשימה.

מה לעשות עם הילדים בבית? – משחקי קופסא

נראה שאין גיל בו מאוחר מידי ליהנות ממשחק קופסא. עולם משחקי הקופסא הוא ענק וחולש על אין סוף תחומים וסגנונות. היתרון הגדול של משחקי הקופסא הוא המגוון שהם מציעים וניתן למצוא משחקים שיתאימו לכל גיל וישלבו בתוכם תכנים לימודיים, אסטרטגיה, תכנון מהלכים ושיתוף פעולה עם משתתפים נוספים. בין משחקי הקופסא המוכרים ביותר ניתן למצוא את הפאזל, המונופול, הטליסמן ועוד. כיום ישנם מגוון רחב וחדש של משחקים המתאימים לדור הילדים הצעיר והתזזיתי וכאלה שיכולים לספק להם שעות ארוכות של משחק ולכם שעות ארוכות של שקט.

דברים לעשות עם ילדים – חוברות עבודה

אחת הדרכים המועילות והמהנות ביותר לתרגול והעמקה של ידע הן חוברות העבודה. בעזרתן של חוברות העבודה יוכלו הילדים שלכם ליצור בסיס ידע נרחב במגוון תחומים והכל תוך תרגול אינטראקטיבי, מעשי ומהנה. ניתן למצוא חוברות עבודה לכל גיל ובנושאים חשובים כמו: השפה העברית, כישורי אנגלית, מקצועות החשבון ועוד. בנוסף, ניתן למצוא דפי עבודה לקטנטנים אשר יכינו אותם לקראת עלייה לכיתה א' ולהמשך הלימודים.

מסכים מסכים ועוד מסכים

מסכים מרצדים נמצאים כמעט בכל מקום היום וקשה לחמוק מהם, גם בביתנו הפרטי. אך ניתן לתעל את זמן המסך לזמן חיובי ולהפיק ממנו את המירב. כיום ישנם מספר גדול של משחקי מחשב לימודיים ומהנים עבור הילדים, תוכניות טלוויזיה חינוכיות ואפילו משחקים המשלבים תנועה. אך בכל זאת מומלץ להגביל את זמן המסך ולא לשקוע לזמן אין סופי הכולל רק את מסך המחשב, הטלפון או הטלוויזיה.

ספרים ספרים ועוד ספרים

ואחרי שהתנתקנו מהמסך, אפשר לעבור לפעילות שאינה מצריכה שקע טעינה זמין – קריאת ספרים. הספרים הם יצירות אומנות הטומנות בחובם עולמות קסומים, דמיון פרוע והרבה תוכן איכותי ומהנה אותו נרצה להעביר לילדינו. קריאת ספרים מגיל קטן מפתחת גם את יכולות הבנת הנקרא, הכתיבה והביטוי בעל פה, לכן זוהי פעילות נהדרת ממנה אפשר להפיק את המיטב. מה גם, שקריאה מגיל צעיר עשויה להתפתח להרגל קבע אשר ילווה את ילדיכם גם בחייו הבוגרים ויקנה לו כלים פרקטיים ושימושיים בהמשך.

דברים לעשות עם הילדים בבית – איזונים

כמו בכל תחום בחיים, גם כאשר מחפשים מה אפשר לעשות עם ילדים בבית או איך להעסיק ילדים בבית, חשוב לעשות זאת בצורה מאוזנת, לשמור על מגוון פעילויות רבות ושונות וכמובן לשים לב כי על אף הרצון שלנו לפעילויות חינוכיות ומעשירות המטרה העיקרית של ההפעלות היא להעסיק את הילדים ולגרום להם להעביר את הזמן הביתי בהנאה. ישנם אין סוף רעיונות של דברים לעשות עם ילדים בבית, ולכם רק נותר לבחור ברעיונות הרלוונטיים ביותר עבורכם.

להפיג את השעמום 

באתר החנות שלנו תוכלו למצוא מגוון של פתרונות לתעסוקה תוך ביתית עבור הילדים והמשפחה שלכם, תוכלו לרכוש באופן מקוון משחקי קופסא, ספרי ילדים, חוברות עבודה ועוד. הכל במחירים אטרקטיביים ומשלוח מהיר עד אליכם. לצפייה בקטלוג האתר לחצו כאן >>>