מאמרים

דפי עבודה באנגלית לכיתה ב

דפי עבודה באנגלית לכיתה ב

דף עבודה באנגלית לכיתה ב – תרגול להכנה אידיאליים

לימוד של שפה חדשה מצריך התמדה, רצון וסקרנות, אך דבר שיכול להקל על לימוד השפה הוא בנייה של בסיס ידע איתן עליו ניתן יהיה לבנות את כישורי השפה המתקדמים. דפי עבודה באנגלית לכיתה ב יכינו את ילדכם לקראת תחילת לימודי השפה האנגלית בכיתה ג' ויאפשרו לו לקלוט את החומר ביתר קלות. הפרטים המלאים במאמר הבא.

לדפי עבודה להורדה לחצו כאן

היתרונות של הכנה מקדימה

לימוד של שפה חדשה הוא קשה למרבית התלמידים, אך הכנה מקדימה וחשיפה הדרגתית לחומר בהחלט עשויים לסייע ולהקל על קליטת כישורי השפה החדשים. זוהי בדיוק מטרתם של דפי עבודה לכיתה ב באנגלית, הדפים מתרגלים חומר חדש, מחזקים ומבססים ידע קיים ומאפשרים בניה של יסודות אשר על גביהם ניתן יהיה לבנות כישורי שפה מתקדמים ויציבים.

מהם כישורי שפה

כישורי שפה הם יכולות הבסיס המאפשרות שליטה מלאה באנגלית, בין היתר:

  • הבנת הנקרא – הבנת הנקרא מבוססת על יכולת זיהוי האותיות והבנה של משמעות המילים בהקשר הנכון. תרגול נוסף בהיבט הזה יחזק את היכולות ויאפשר קריאה מהירה ויעילה יותר בגיל מאוחר.
  • כתיבה ודקדוק – כתיבה באנגלית היא אולי היכולת הקשה ביותר ללמוד, אך אין ספק כי הדרך הטובה ביותר ללימוד כתיבה נכונה וחפה מטעויות היא תרגול עקבי וממושך והכרה של צורות הכתיבה השונות.
  • ביטוי ואוצר מילים – ישראלים רבים מעידים כי יכולת הביטוי שלהם בשפה האנגלית היא אינה מספקת, מה שעשוי להעיד על לימוד לוקה בחסר של מערכת החינוך הישראלית. לכן, חשוב לתרגל יכולת זו ולהעשיר את אוצר המילים ככל הניתן.

 

דפי העבודה של אגם

דפי העבודה של "אגם", ניתנים להדפסה חינמית באתר שלנו וכוללים את כל המאפיינים החשובים מדפי עבודה איכותיים לילדים:

  • עיצוב מושך ואטרקטיבי – עיצוב הדפים נעשה במלאכת מחשבת על מנת לשווע להם מראה מושך וליצור עניין וסקרנות רבים ככל הניתן. העיצוב כולל ציורים וצבעים חיים, לכן מומלץ להדפיס את הדפים במדפסת צבעונית תקינה.
  • אופי פעילות מהנה וחווייתי – אופי הפעילויות המועבר בדפים הוא מהנה ומדמה משחק חווייתי. המטרה היא לבדל את הפעילות ממטלות הכיתה ולפתח רצון לתרגול עצמי גם בהמשך.
  • תרגול של חומר פרקטי ומדויק – על אף האופי המהנה של התרגול אנו הקפדנו לבנות תרגילים המספקים ומתרגלים ידע פרקטי ושימושי.

 

האם ניתן לקנות מקבץ שלם של דפי עבודה?

דפי העבודה זמינים להדפסה ללא עלות, אך אם תרצו להעשיר את יכולות הילד באופן מקיף תוכלו לרכוש חוברות לימוד שלמות בנושאי ליבה שונים. חוברות הלימוד ניתנות לרכישה בחנויות ספרים נבחרות, אך כיום אין צורך לצאת מהבית על מנת לרכוש ממוצרינו. בעזרת אתר האינטרנט שלנו תוכלו לבצע הזמנה מקוונת וליהנות ממשלוח מהיר עד לפתח ביתכם. באתר תמצאו קטלוג ספרים הכולל את כל הספרים הניתנים לרכישה, מערכת הזמנות קלה לתפעול, מנגנון תשלום מאובטח ותנאי החזרות והחלפות ברורים.

לכל חוברות העבודה >> לחצו כאן

אגם – ספרים שאוהבים ילדים

אגם היא הוצאת הספרים המובילה בארץ לספרי ילדים וספרי לימוד, אנו גאים על הזכות לתרום לחינוך של ילדי ישראל ועל האופציה להעשיר ולחזק את תחומי החיים החשובים ביותר. לבירור פרטים נוספים או לביצוע של הזמנה טלפונית חייגו: 03-7576523.