מאמרים

דפי עבודה באנגלית לכיתה ו

דפי עבודה באנגלית לכיתה ו

דפי עבודה באנגלית לכיתה ו

המעבר שבין כיתה ו' לחטיבת הביניים מהווה גם קפיצת מדרגה ברמת החומר ובמידת הקושי שלו. אחד התחומים בהם נעשית הקפיצה הניכרת ביותר הוא בלימודי האנגלית, לכן כיתה ו' זו הזדמנות נהדרת לחזק את רמת האנגלית של הילד ולבנות בסיס יציב לקראת החטיבה. תכירו את חוברות העבודה באנגלית של "אגם" – מה היתרונות שלהן, למי הן מיועדות והיכן תוכלו לרכוש אותן? כל התשובות ועוד, במאמר הבא.

לא לצבור פער

מקצוע האנגלית הוא אחד ממקצועות הליבה הנלמדים בבית הספר ואולי גם החשוב מכולם. שליטה טובה בשפה האנגלית מאפשרת השתלבות בשוק העבודה הגלובאלי ובאופן כללי רכישת יכולות בשפה האנגלית מאפשרת תקשורת עם אנשים ממדינות זרות ואת האפשרות לטייל בחופשיות בעולם. מחקרים הוכיחו כי בגיל צעיר מוח האדם מסוגל לקלוט שפה חדשה ביתר קלות, לכן גילאי הבית ספר היסודי הם הגילאים האידיאליים לבניית בסיס חזק לשפה ומומלץ שלא לצבור פער בנושא בתקופת זמן זו.

חוברות באנגלית לכיתה ו – הכנה מקדימה לחטיבה

אחד הפתרונות הטובים שיותר, שישאירו את הילד שלכם בעניינים, יחזקו עבורו את יסודות השפה וגם יהוו זמן משחק מהנה, הן חוברות העבודה "חכמים ביום" של הוצאת אגם. אנו באגם מתמחים בהוצאה לאור של ספרי ילדים וספרי לימוד. במרוצת השנים הבאנו לאור מאות ספרים. את הידע והניסון שצברנו תרגמנו ליצירת סדרת חוברות עבודה באנגלית אשר מתחילות ברמת הלימוד הבסיסית ביותר וממשיכות עד לכדי שליטה מלאה בכישורי השפה השונים. החוברות מתמקדות בחיזוק התחומים הבאים:

  • קריאה
  • דקדוק וכתיבה
  • הבנת הנקרא
  • יכולת ביטוי ואוצר מילים

החוברות נבנו במחשבה על אופן הלמידה הטוב ביותר, לכן התרגול שלהן מדמה משחק מהנה ואינו מזכיר עבודה בכיתה או הכנת שיעורי בית. לאחר סיום סדרת החוברות ילדכם יוכל לשלוט בשפה האנגלית ויוכל לקלוט כישורי שפה נוספים ביתר קלות.

למי מיועדות החוברות?

את סדרת החוברות ניתן להתחיל בגיל מוקדם ודרגת הקושי עולה בהתאם לרמה הנלמדת בכתה. חוברות באנגלית לכיתה ו מאופיינות בתרגילים מתאימים המהווים הכנה אידיאלית לקראת המעבר לחטיבת הביניים. התרגול שלהן מתאים לכל תלמיד אשר ירצה לחזק את יכולות השפה שלו או לתלמידים אשר מתקשים להבין את החומר הנלמד בכתה ורוצים לבסס מקור לימוד נוסף.

חוברות עבודה נוספות

בנוסף לסדרת חוברות העבודה באנגלית, תוכלו למצוא בקטלוג שלנו חוברות עבודה בתחומי ליבה נוספים כמו:

  • כישורי השפה העברית
  • חשבון ומתמטיקה

החוברות מיועדות לגילאי בית הספר המוקדמים ועד לכיתות היסודי המאוחרות. כולן נוצרו מתוך מחשבה מרובה ותוך שמירה על רמת לימוד גבוהה ותרגול חווייתי ומהנה.

קנייה מקוונת

את חוברות העבודה שלנו תוכלו למצוא בחנויות ספרים נבחרות, אך החדשות הטובות הן שכיום אין צורך לצאת מהבית על מנת לרכוש מספרינו.
בעזרת האתר שלנו תוכלו לבצע הזמנה מקוונת ולהנות ממשלוח מהיר עד לפתח ביתכם.
באתר תמצאו קטלוג מוצרים מפורט, מערכת הזמנות אינטואיטיבית, מנגנון רכישה מאובטח ומבצעים אקסקלוסיביים. בכל אחד משלבי הרכישה תוכלו ליצור קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו ואלו יסייעו לכם עד להשלמת פעולת הרכישה. לבירור פרטים נוספים וביצוע הזמנה טלפונית תוכלו ליצור קשר דרך מספר הטלפון: 03-7576523.