מאמרים

דפי עבודה לכיתה א מספרים

דפי עבודה לכיתה א מספרים

דפי עבודה לכיתה א – מספרים, אותיות ודפי צביעה

מחפשים דרך להעסיק את הילדים בקיץ ובאותה הזדמנות להעשיר ולפתח את הידע שלהם? דפי העבודה של "אגם" הם בדיוק מה שאתם צריכים. מה הופך אותם לדפי העבודה הטובים ביותר, למי הם מתאימים והיכן תוכלו להשיג אותם ללא עלות? כל התשובות ועוד, במאמר הבא.

לדפי עבודה להורדה לחצו כאן

עבודה עם דפי עבודה

המעבר מגן חובה לכיתה א' הוא מעבר קריטי וקשה עבור מרבית הילדים. חשיפה מוקדמת לחומר הצפוי להילמד בכיתה ותרגול של ביצוע משימות פשוטות עשוי להקל על המעבר ולסייע לילד להשתלב בהצלחה בלימודים ולקלוט את החומר ביתר קלות. תרגול עקבי של דפי עבודה יחשוף את הילד באופן הדרגתי לעולם האותיות, המספרים ולמושגי חיים חיוניים, וכל זאת תוך שמירה על אופי תרגול מהנה וחוויתי.

המאפיינים של דף עבודה מוצלח

חשוב שלא להתפשר ולחפש עבור הילד דפי עבודה מוצלחים ואטרקטיביים, כאלו שיסקרנו אותו ויפתחו עבורו את הרצון העצמי לבצע אותם. הדפים חייבים להיות מושכים מבחינת:  

  • עיצוב – חשוב כי העיצוב ייעשה בצורה מעניינת עם שילוב של איורים וצבעים חיים, העיצוב מהווה את הרושם הראשוני של הילד מהדף ולכן הוא קריטי להמשך התרגול.
  • שפה – מאחר ומדובר בילדים שאינם יודעים לקרוא בצורה שוטפת, על השפה להיות פשוטה ונגישה, לעיתים אף יש צורך להסביר את התרגיל ללא מילים כלל. אלמנט זה הוא חשוב על מנת שהילד יוכל לבצע את הדפים בצורה עצמאית וללא עזרת מבוגר אחראי.
  • אופי הפעילות נסו למצוא דפי עבודה בעלי אופי פעילויות מהנה וחוויתי, כאלו המדמים משחק ואינם מזכירים מטלת כיתה או הכנה של שיעורי בית. כך יוכל הילד ליהנות מהתרגול, להעשיר את הידע שלו וגם להגדיל את הרצון לבצע תרגול נוסף.

מציאת דפי עבודה עם שילוב כל האלמנטים הללו זו המטרה והיא שזו שתבטיח לכם כי ילדכם ייהנה מהתרגול ויעשיר את יכולותיו.

דפי העבודה של אגם

באתר שלנו תוכלו ומצוא דפי עבודה במגוון תחומים ורמות הניתנים להדפסה ישירה וחינמית:

  • דפי עבודה ללימוד אותיות – היכרות עם עולם האותיות, עבודה על אוצר מילים ותרגול של פעולת הכתיבה.
  • דפי עבודה ללימוד מספרים לימוד המספרים וחשיפה לפעולות חשבון בסיסיות.
  • דפי צביעה – איורים מקוריים של אמנים מהארץ ומהעולם, מפתח את יכולת המוטוריקה העדינה ואת יכולת החשיבה היצירתית.

כל דפי העבודה שלנו נוצרו לאחר מחשבה מרובה ורתימה של כל הניסיון שצברנו במרוצת השנים בהוצאה לאור של ספרים וחוברות לימוד. דפי העבודה ניתנים להורדה נוחה מהאתר שלנו. בנוסף, תוכלו לרכוש חוברות עבודה שלמות הכוללות חומר מקיף ונושאי לימוד שלמים.

קנייה מקוונת

חוברות הלימוד ניתנות לרכישה בחנויות ספרים נבחרות, אך כיום בעזרת קטלוג הספרים המקוון שלנו, תוכלו לבצע הזמנה של כל המוצרים ישירות מהאתר וליהנות ממשלוח מהיר עד לפתח ביתכם. בנוסף לחוברות הלימוד, בקטלוג הספרים שלנו תמצאו מגוון של ספרי פעוטות, ספרי ילדים ונוער וספרי עיון ופנאי. הרכישה באתר קלה ופשוטה, מנגנון התשלום מאובטח ובכל אחד משלבי הקנייה תוכלו ליצור קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו ואנו נסייע לכם בפתרון כל בעיה שעלולה לצוץ ועד להשלמת הרכישה בהצלחה. לבירור פרטים נוספים או לביצוע הזמנה טלפונית חייגו: 03-5756523.