מאמרים

יצירות בבית עם ילדים

יצירות בבית עם ילדים

עבודות יצירה לילדים בבית

תמיד רציתם לעשות יצירות עם הילדים בבית אבל אין לכם רקע באומנות? הגיע שתכירו את כל הפריטים שלנו שיאפשרו לכם ליהנות מיצירה בבית עם הילדים, בלי צורך בניסיון מוקדם ועם תוצאה סופית מהממת מובטחת. נשמע מעניין? כל הפרטים בשורות הבאות.

יצירות ביתיות לילדים

משחר ההיסטוריה עסק האדם בציור, תחילה התמקד בציורי קיר על גבי דופן המערה ומאוחר יותר עבר לציור על גבי קנבסים ודפי נייר. כיום, פעולות הציור והיצירה הפכו לנפוצות ביותר ובמקרה הן גם מהוות דרך נהדרת להעסקת הילדים ותורמות להעשרת עולם התוכן שלהם, לפיתוח יכולות מוטוריות וקוגניטיביות ולהתפתחות של דמיון מגוון. באתר שלנו תוכלו למצוא מבחר של פעילויות יצירה ביתית לילדים המתאימות לכל גיל:

  • דפי צביעה וחוברות צביעה לגיל הרך – מנדלות, ציורים מהאגדות, עולם הים והחי ועוד. ציורים שילדים אוהבים במגוון של דרגות קושי משתנות
  • מספר וצבע – ערכות יצירה הכוללות בד קנבס, שלושה מכחולים, מצבעי אקריליק ודף תכנון. בעזרת הערכה יוכל ילדיכם ליצור ציורים מקצועיים בקלות וללא ידע או ניסיון קודם בציור. מתאים לילדים מגיל 8 ועד לגיל 120.
  • פעילות יצירה עם ילדים להורדה בחינם. 

אגם – יצירות בבית עם ילדים

כל המוצרים זמינים לרכישה מקוונת הישר מחנות האתר שלנו, בנוסף להפעלות היצירה תוכלו לרכוש מגוון של משחקי קופסא, ספרי ילדים, חוברות עבודה ועוד. הכל תחת תו האיכות של "אגם", במחירים אטרקטיביים ומשלוח מהיר עד אליכם. לצפייה בקטלוג לחצו כאן >>>