למה לבחור בחוברות העבודה לילדים ‘חכמים ביום’?

“החוברות מקצועיות, מגוונות, משמחות, צבעוניות וידידותיות. מהוות הטרמה מצויינת לקראת רכישת הקריאה והכתיבה, ויכולות להוות את כל ההבדל בין ילד מתקשה ללימודים – לילד מוביל בכיתה!”

לילך ק. – מורה ומחנכת, מודיעין

הקיץ ממש מעבר לפינה, ואתם רוצים שהילדים יעשירו את עצמם גם בחופש הגדול. מה מציעות חוברות ‘חכמים ביום’ לעולים לכיתה א’ ולתלמידי יסודי?

הצטרפו למאות אלפי הילדים שכבר חוו את העבודה עם החוברות של ‘חכמים ביום’.

החופש הגדול מורכב מחלון הזדמנויות של חודשיים שלמים למשחקים, אטרקציות, בילויים – וגם השלמת פערים והכנה לשנת הלימודים הבאה. בין אם יש לכם ילדה גאונה שרוצה לגמוע את חומר הלימוד העתידי, או ילד שזקוק לחיזוק היכולות שלו – חוברות העבודה השונות מאפשרות להורים לעודד את הילדים ללמוד ולהעשיר את הידע גם במהלך החופשה.

אך על מנת שהילדים ייהנו מחוויית הלמידה, וכדי לוודא שאתם מספקים להם את התשתית הטובה והעדכנית ביותר, צריך לדעת כיצד לבחור את חוברת העבודה הנכונה. חוברות ‘חכמים ביום’ של הוצאת ‘אגם’ מציעות דרך איכותית ומהנה להתכונן ולצלוח את כיתה א’, וכן ללמוד עברית, חשבון ואנגלית לילדי היסודי. אז מה תמצאו בחוברות של ‘חכמים ביום’, ומה יגרום לילדים שלכם לרצות מהן עוד?

 • לימוד איכותי ויסודי
  כל נושא בחוברות ‘חכמים ביום’ מתחיל בלימוד איכותי ויסודי שלו, בהתאם לתכני משרד החינוך החוברות כוללות את כל החומר החיוני הנלמד בכיתה באותה שנה.
  רוב החוברות בשוק מדלגות על שלב הלימוד, ומציגות רק תרגול. באופן זה, שום ידע חדש לא מועבר אל הילד, ובאותם מקומות שהוא התקשה קודם – הוא יתקשה גם עכשיו.

  חוברות ‘חכמים ביום’ מציגות את כל חומר הלימוד לפני התרגול, באופן מקיף ומעמיק.

 • עבודה עצמאית של הילד
  חוברת העבודה היא הזדמנות נפלאה להעצים את הילד גם מבחינת היכולת לשבת ולעבוד בעצמו, וגם בפיתוח תחושת הבטחון והעצמאות שלו. לכן, חוברות ‘חכמים ביום’ מקפידות על כך שכל החומר הנדרש להבנה של המשימות, לתרגול ולמשחק – יהיה מול הילדים! (כן, אפילו באנגלית).

  השימוש בחוברות ‘חכמים ביום’ לא דורש שום חומר עזר, ידע מקדים או סיוע של מבוגר.

 • חוויה של צבע, משחק והנאה
  החוברות של ‘חכמים ביום’ הן צבעונית, עשירות ומלאות קסם ושמחה. העיצוב הצבעוני והמוקפד מושך בעדינות את העין, ושפע השירים, החידות והמשחקים משמח את הלב. הילדים ששים לעבוד עם החוברות, וגם “סרבני הלימוד” הגדולים ביותר מוצאים את עצמם שקועים בהן ונהנים מהלמידה.

  עם חוברות ‘חכמים ביום’, כל חווית הלימוד נצבעת במעטפת נעימה ושמחה!

 • והכל באהבה
  החוברות של ‘חכמים ביום’ מושכות בקסמן את הילדים, ולא בכדי. העבודה עליהן נמשכה זמן רב, והיא מסתמכת על תרומתם והעדפותיהם של ילדים רבים, שליוו את העשייה לכל אורכה. ביחד עם הכוונתם של מורים ומומחים להתפתחות הילד, ומתוך הקשבה ולמידה כל הזמן, התגבשו התכנים ואופן הגשתם. כך, מכל אחת מהחוברות ניכרת האהבה הגדולה, הקשובה והעוטפת לקהל היעד האמיתי והיחידי שלנו – הילדים.

חוברות ‘חכמים ביום’ מחולקות לשלושה תחומים על פי הצורך של ילדיכם:

יסודות – ההכנה המושלמת לכיתה א’

הכנה לכיתה א’ – הילד עולה לכיתה א’ בשנה הבאה? קודם כל, מזל טוב! כניסה לבית הספר היא מאורע מרגש במיוחד. הורים רבים רוצים להכין את הילדים לקראת כיתה א’, ליצור להם בסיס בריא של ידע ולהפוך את הכניסה לבית הספר למעבר חלק ככל הניתן. סדרת ‘יסודות’ היא הערכה המושלמת להכנה לבית הספר, ולליווי בשנת הלימודים הראשונה.

לקריאה נוספת על הכנה לכיתה א’

כישורים – שנה שלמה של חומר לימוד דרך משחקים, שירים והפתעות

סדרת ‘כישורים’ של ‘חכמים ביום’ כוללת חוברות עבודה בעברית ובחשבון לתלמידי בית ספר יסודי. הסדרה מציגה לילדים בכיתות א’ עד ד’ חומר לימוד של שנה שלמה – בהגשה ממוקדת, מעודכנת, עשירה ומהנה. חוברות עשירות אלו יכולות לסייע לילד לצמצם פערים, לפתח אמון ביכולותיו, ואף לקדם אותו לקראת מצויינות בשנה הבאה.

כישורי אנגלית – ערכה מלאה לרכישת השפה

‘חכמים ביום’ כוללת גם מערך של עשר חוברות המהוות קורס שלם ומקיף לשליטה בשפה האנגלית. מדובר בערכה מקיפה, מקצועית ויסודית המתחילה מלימוד האותיות והתנועות, ממשיכה באופן קריאתן וצירופן למילים ולמשפטים, עוברת דרך העשרת אוצר המילים וחותמת בסיפורים מלאים ומרתקים. כל זאת ללא צורך בחומרי עזר, מילונים או סיוע חיצוני.

אם אתם לא רוצים שהילדים יבזבזו את החופש הגדול על מסכים, זה הזמן להצטייד בחוברות ‘חכמים ביום’, שידאגו לזמן איכות של הילדים עם חוויה מעשירה. נצלו את החופש הגדול בחוכמה, ותנו לילדים שלכם ללמוד וליהנות.

“שיטת לימוד ידידותית, יעילה ואהובה על הילדים. מרגישים שכתבה אותם אמא קשובה, שמבינה בדיוק מה ילדים צריכים!”
יעל נ., אם לשלושה ילדים – ירושלים.

“החוברות מקצועיות, מגוונות, משמחות, צבעוניות וידידותיות. מהוות הטרמה מצויינת לקראת רכישת הקריאה והכתיבה, ויכולות להוות את כל ההבדל בין ילד מתקשה ללימודים – לילד מוביל בכיתה!” לילך ק. , מורה ומחנכת – מודיעין

“כותבת פשוט כדי להודות על סדרת החוברות “חכמים ביום”. כשאפשר לשחק את הלימודים, אפשר גם ללמוד מהמשחק. יש לי ילד בן שבע וחצי, עם קשיי למידה, ואתמול סיים בחדווה את “יסודות החשבון”. היה לו מאתגר, אבל הדגש הוא על המילה חדווה. שהוא יגיע למצב שהוא יוזם! ישיבה מול חוברת זה בהחלט הישג. אז פשוט תודה מעומק הלב ומנבכי המחשבה.” שירי ב.

לקטלוג חוברות העבודה של ‘חכמים ביום’

להורדה חינמית של דפי עבודה

 

כתיבת תגובה