קטגוריות נוספות

סיפור עם הפעלה לילדים

סיפור עם הפעלה לילדים

סיפור עם הפעלה לילדים

להפעיל את הדמיון, לפתח כישורי יצירה ויכולות קוגניטיביות ולצמצם את זמן המסך – נשמע לכם טוב? אלו הם רק חלק מהיתרונות של ספרים המשלבים בתוכם פעילויות הפעלה לילדים. באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון ספרים ופעילויות, של היוצרים המסקרנים בעולם, במחירים אטרקטיביים ותחת תו האיכות והשירות של "אגם הוצאה לאור".

השילוב האולטימטיבי

אין עוררין כי הקניית הרגלי קריאה מגיל צעיר היא חיונית ומסייעת בלימוד השפה, העשרת אוצר המילים ובפיתוח יכולות קוגניטיביות שכליות. השילוב של קריאת ספר עם פעילות המבוססת על עלילת הספר מאפשר לנו להעמיק את החוויה ולהעשיר עוד יותר את עולם הדמיון של הילד ולפתח כישורי יצירה, האלתור והבנת הנקרא. בנוסף, זמן הקריאה בשילוב עם זמן היצירה יאפשר לכם ולילדיכם ליהנות משעות רבות של הנאה ללא צורך במסכים או בגירויים חיצוניים אחרים.

ספרי הפעלה

"אגם" היא הוצאת ספרים קטנה אשר רק בשנים האחרונות עשתה את צעדיה למרכז הבמה הספרותית בישראל. אנו מקפידים על בררנות חסרת פשרות בבחירת היוצרים והספרים אותם אנו מוכרים בחנות שלנו. בכל הקשור לספרי ילדים אני מקפידים גם על שמירה של תוכן הולם ורלוונטי לגיל הצעיר, איורים מקוריים ואטרקטיביים והפעלות מושקעות ומהנות.

רכישה מקוונת

אנו גאים על הזכות לתרום להעשרת ילדי ישראל ושמחים על האופציה לעשות זאת בצורה הטובה ביותר ותוך שמירה על רמת מחירים הוגנת ושירות חסר פשרות. על מנת לאפשר לכל משפחה להנות מהספרים שלנו, ללא צורך להגיע פיזית לחנויות הספרים, השקנו אתר אינטרנט מתקדם הכולל; קטלוג ספרים מפורט, מערכת הזמנות קלה לתפעול, מנגנון תשלום מאובטח, מדיניות החזרות ברורה ומשלוח מהיר עד אליכם. בכל אחד משלבי הרכישה תוכלו ליצור עימנו קשר ואנו נשמח לסייע לכם בפתרון כל בעיה שעלולה לצוץ. ליצירת קשר חייגו: 03-7576523.