ספרים למבוגרים

אוהבי הקריאה והספרות מחפשים כל העת את הספר הבא שייקח אותם לעולם אחר, שונה ומרתק, ספר שישאיר עליהם חותם חזק, רומן שאפשר להמליץ עליו לחברים ולמשפחה בלא כל היסוס. הבעיה היא שכיום, בעולם הדיגיטלי בו כל אחד מכריז על עצמו כסופר, יש רוויה עצומה של ספרים למבוגרים ולילדים, וקשה יותר ויותר למצוא ספר איכותי אשר יקלע לטעמך באופן מדויק.

בהוצאת אגם‘, אנו אוהבים מאד ספרים איכותיים, הספרים עוברים סינון קפדני ואנחנו מביאים לקוראים את הספרים הטובים ביותר אשר נכתבו עי סופרים שאנו מעריכים את כתיבתם ומאמינים ביכולת הסיפורית שלהם, אנו שמחים להביא בפניכם אוסף מיוחד של ספרים שתשמחו להמליץ עליהם לחבריכם ההנאה מובטחת!

שבעת העקרונות לנישואים מאושרים
מאת : ד”ר ג’ון מ. גוטמן
הקדמה מאת : יורם יובל

מדריך מעשי לשיפור הקשר הזוגי.
הספר מתבסס על מחקרים מדעיים שכללו אלפי זוגות, ונעשו לאורך עשרות שנים, במעבדה של גוטמן באוניברסיטת וושינגטון בסיאטל. כאן תמצאו תשובות חדשות ובלתי צפויות לשתי השאלות ששואלים שוב ושוב זוגות רבים, בכל הגילים ובכל העולם: מדוע כל כך קשה לנו לחיות יחד? ומה אפשר לעשות כדי שיהיה לנו טוב יחד?
זהו ספר לכל אלה שהקשר הזוגי שלהם יקר לליבם – נשים וגברים שרוצים לחיות טוב יותר, לאהוב טוב יותר, וגם לריב טוב יותר.

מפעם לפעם
מאת : אליעזר יערי
צילומים : אלכס ליבק

מאה שלושים וחמש שיחות רדיו קובצו יחד בכרך הזה, שהן מבחר מתוך קרוב לאלף שיחות ששודרו בפינה “מפעם לפעם” בתוכניתו של ירון אנוש ב”כאן” ולפני כן ב”קול ישראל”. קשת הנושאים שמכילים הטורים רחבה ומגוונת, והיא מייצגת אירועים פוליטיים, חברתיים ומקומיים שהתרחשו בישראל.

בספר הזה, בשונה משיחות הרדיו, אליעזר יערי אינו לבד, שכן הוא מצרף אליו לדרך בן לוויה, הלוא הוא אלכס ליבק, צלם נודע בשערים, וכך, מפעם לפעם, נשזרים צילומיו של ליבק חד העין, הביקורתי אך האנושי תמיד אל תוך המארג פרי עטו של יערי, וקולו מצטרף לקולו של אליעזר ויחד הם יוצרים תמונה מרהיבה, לפעמים כואבת ולפעמים מרגשת של המציאות הישראלית ב-20 השנים האחרונות.

גאולה מרצון
מאת : יעל פפר

יעל פפר נותנת לנו הזדמנות נדירה להציץ לתוך החיים בכת סגורה. במיוחד כשמדובר בכת נשים שחיה פה בישקאל, וכל השים בה היו נשותיו של גבר אחד, שניצל אותן נפשית, מינית וכלכלית. יעל פפר שהיתה במשך 14 שנים אחת מעשרות הנשים בכת של גואל רצון, וילדה לו שמונה ילדים כתבה מסמך אנושי מרתק. המראה איך ייתכן שצעירה רגילה מבית טוב, יכולה להגיע למקומות האפלים ביותר.

תרנגול פרסי
מאת : פרי סני

סאגה משפחתית סוחפת המוליכה את הקורא אל ההתרחשויות המרתקות, והלא מוכרות, באיראן שלפני המהפכה האסלאמית. זהו סיפורה של משפחה יהודית תוססת, שממזג בעלילתו אהבות, שנאות, בגידות, ארוטיקה, לחשים, כשפים וסגולות, ומאפיין את החברה היהודית והמוסלמית ואת היחסים ביניהן.

ברקודה לארוחת בוקר
מאת: עמליה ארגמן ברנע

במפגש מקרי בלב הקאריביים פוגשת אליענה, עיתונאית ישראלית וגרושתו של פוליטיקאי מפורסם, את גארי, רופא אמריקאי שנטש את חיי הבורגנות כדי לחיות על ספינה ולחצות אוקיינוסים. גארי מציע לה את הדרך שלא נבחרה, ואליענה, שבאה מקצה אחר של העולם ושל החיים, לא מחמיצה את מה שהחל כהרפתקה ונמשך במסע לגילוי עצמי, עד להיותה אישה אחרת…

ברקודה לארוחת בוקר” מספר על אהבה גדולה החוצה יבשות וימים, ומוביל את הקורא לנופים אקזוטיים, לסצנות ארוטיות ולתשוקה מהפנטת, אך גם למהפכי החיים ונפתוליהם, לטעויות אנוש מרות ולהכרה כי “יש סיפורי אהבה שמגיעים אל סופם, אבל לא נגמרים.”

  • תרנגול פרסי
    30%
  • גאולה מרצון
    30%
  • מפעם לפעם
    30%

באגם הוצאה לאוראנו מביאים לקהל הקוראים הישראלי את הספרים הטובים בעולם. אנחנו משקיעים מחשבה עמוקה ויצירה רבה מאחורי הוצאתו לאור של כל ספר וספר. בין הספרים ניתן למצוא, חידוש של קלאסיקות עולמיות, ספרות מקור מובחרת, ספרי עיון מרתקים וספרות ילדים מעוררת מחשבה ועשירה במסרים וערכים. בספרי הילדים שלנו אנו מקפידים על איורים מרהיבים של המאיירים המובילים בארץ ובעולם.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על ספרי קריאה למבוגרים, דרך אתר האינטרנט שלנו, לקבל המלצות על ספרים חדשים למבוגרים או להצטרף לחוג הלקוחות שלנו אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון: 03-7576523 או צרו קשר כאן.

כתיבת תגובה