ספרים קניה

הזמנת ספרים – אגם הוצאה לאור מציגה – הדרך החדשה עבור ספרים לקניה במהירות ובבטחה

בזמן שבטריטוריות השונות של התרבות, כמו מוסיקה וטלוויזיה, מצטיירת בעשורים האחרונים נטייה לאמץ באופן גורף את הטכנולוגיות הדיגיטליות ורובנו צורכים את התכנים אונליין, הרי שבתחום הספרים עדיין בולטת נאמנות חזקה למוצר הדפוס הטוב והישן – הספר שאנו מכירים עדיין לא נעלם ועושה רושם שייקח זמן עד שייהפך למוצג ארכיאולוגי כדוגמת קלטת הוידאו וקלטת המוסיקה.

לצפיה בספרים לחצו כאן

בשנה האחרונה אנחנו עדים לטלטלה עצומה בכל רחבי הגלובוס, מגפת וירוס הקורונה הביאה לשינוי דרסטי בהתנהגותם של הצרכנים ושינתה את חוקי המשחק בכל תחומי החיים ובהרגלי הקנייה כפי שאנו מכירים אותם – בעבר הלא רחוק הלכנו לחנות הספרים וקיבלנו המלצות על ספרים באופן ישיר מהמוכרים, אהבנו למשש את הספר – לחוש אותו ולהינות מריח הדפוס החדש – כל זאת השתנה לחלוטין והנסיבות כופות עלינו הזמנת ספרים דרך אתרי האינטרנט.

האם יש יתרונות של קניית ספרים באופן מקוון?

  • כמות ומבחר – המבחר של ספרים בחנות הינו מוגבל עקב המקום הפיזי שהם תופסים על המדפים, לפיכך אי אפשר להראות ללקוח את המבחר הרב, כך שהלקוחות עשויים לפספס ספרים מצוינים שיצאו מהאופנה או שאינם כרגע במלאי. כאשר אתם בוחרים ספרים לקניה, באתר אינטרנט האפשרויות הן אינסופיות, החיפוש הוא מהיר וקל וניתן למצוא את הספר לפי הקטגוריה בצורה פשוטה.

  • זמן – חנות ווירטואלית פתוחה 365 ימים בשנה ו24 שעות ביממה אפשר להזמין ולקנות ספרים בכל שעות היום, הלקוח יכול לבחור מתי לקנות ללא כל מגבלות של שעות פתיחה וסגירה.

  • מקום – בימינו, לכל אחד יש לפטופ או סמארטפון – ניתן להזמין בקלות ספרים, קניה יכולה להתבצע בכול מקום בו אתם שוהים: באוטובוס, ברכבת, בהפסקה מהעבודה או מהלימודים. אין שום הכרח לנסוע לחנות ולבזבז זמן יקר.

  • השוואת מחירים – כאשר מבצעים קניית ספרים באינטרנט, אפשר להשוות את מחירי הספרים בין האתרים השונים ובצורה זאת לקבל את המחיר הטוב ביותר עבור הספר, דבר שעשוי לחסוך כסף רב.

  • משקל – בתחילת כל שנת לימודים חוזר הריטואל של קניית ספרי לימוד, עצם הרעיון של סחיבת כמות כה רבה של ספרים עושה כאבי גברכישת ספרי לימוד אונליין, תאפשר לכם לקבל את הספרים עד פתח ביתכם ולא תיאלץ אתכם להיסחב עם עשרות ספרי לימוד בימי הקיץ הלוהטים.

  • משלוח – הזמנת ספרים באינטרנט היא תענוג אמיתי הם מגיעים עד פתח ביתכם, ולא נחוץ יותר להתרוצץ בחוץ בימי גשם או חמסין. שירותי השליחות מהירים מאוד וברוב אתרי האינטרנט הספרים מגיעים בין יום אחד לשלושה ימי עסקים. במרבית המקרים, המשלוח הוא בחינם או במחיר נמוך מאוד.

באגם הוצאה לאוראנו מביאים לקהל הקוראים הישראלי, את הספרים הטובים בעולם. אנחנו משקיעים מחשבה עמוקה ויצירה רבה מאחורי הוצאתו לאור של כל ספר וספר. בין הספרים ניתן למצוא, חידוש של קלאסיקות עולמיות, ספרות מקור מובחרת, ספרי עיון מרתקים וספרות ילדים מעוררת מחשבה ועשירה במסרים וערכים. בספרי הילדים שלנו אנו מקפידים על איורים מרהיבים של המאיירים המובילים בארץ ובעולם.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על ספרים לקנייה, דרך אתר האינטרנט שלנו, לקבל המלצות לספרים חדשים או להצטרף לחוג הלקוחות שלנו אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון: 03-7576523 או צרו קשר כאן.