קטגוריות נוספות

ספרי ילדים מומלצים לגיל 3

ספרי ילדים מומלצים לגיל 4

ספרי ילדים לגיל הרך – מומלצים

חשיפה לספרים מגיל צעיר חשובה עבור הילד. ודאי נתקלתם בספרים המופיעים בתוך רשימת ספרי ילדים קלאסיים. אך, חשוב לומר, כי כבר בימי הינקות, ישנם ספרים מומלצים לפעוטות אשר עולם התוכן שבהם מתאים לילד הרך. הספרים, מאפשרים לילד הצעיר להפעיל את הדמיון ולהפליג אל עולמות שאינו מכיר. העובדה כי מדובר בדמות דמיונית ולא אדם אמיתי, מאפשרת לילד הצעיר להתחבר אל הדמות ואף להזדהות איתה בחלק מהמקרים.

קצת לפני השינה, מתרחש רגע קסום של חיבור בין הורה לילד. אחת הדרכים אשר עוזרות להעצים את המפגש היא הוספת הספר כמתווך. האחריות על בחירת הספר מתוך רשימת הספרים במדף ניתנת לילד. במקביל, ההורה הוא האחראי על הקראת הספר והעברת התוכן בצורה מותאמת לילד. הספר, יכול לעורר ולהציף שאלות שיעזרו להורה להבין טוב יותר את האני הפנימי של הילד. לכן, כאשר הורה מעוניין לרכוש ספר עבור ילדו, הוא צריך לבדוק באופן כללי אילו ספרי פעוטות מומלצים ולאחר שיש בידיו את הרשימה הוא צריך להתאים את הספר לילד.

ראוי לציין כי רשימות הספרים מתעדכנות מעת לעת ומופיעים בהן ספרי ילדים חדשים ומומלצים אשר מתאימים למגוון רחב של גילאים. ישנם ספרי ילדים מומלצים לגיל שנתיים, גיל 3 וגיל 4. באתר שלנו תוכלו למצוא את כל הפריטים זמינים עבורכם לרכישה מקוונת, במחירים אטרקטיביים ובמשלוח מהיר עד אליכם. לצפייה בקטלוג לחצו כאן>>>