ספרי קריאה לילדים און ליין

ספרי ילדים באינטרנט

מחקרים רבים מעידים על קשר ישיר בין קריאה להישגים לימודיים, אוצר מילים, ידע כללי והבנת הנקרא. ילדים אשר הרבו לקרוא בצעירותם מגיעים ליכולות גבהות יותר במקצועות לימוד שונים. חווית הקריאה מסייעת בפיתוח והעמקת היכולות הרגשיות והחברתיות אצל ילדים ומבוגרים, עידוד הקריאה מגיל צעיר הינו תהליך שנבנה בצורה הדרגתית וישנן מספר מתודות שיעזרו לילד להיכנס לעולם הקסום של הקריאה.

לצפיה בספרים לחצו כאן

למה ילדים לא אוהבים לקרוא?

לא כל הילדים אוהבים לקרוא וחלקם ממש מתנגדים לכך. הסיבות הנפוצות שילדים לא אוהבים לקרוא הן:

  • הילד מרגיש שקריאה היא מטלה.
  • הילד מתקשה בקריאה.
  • הילד חושב שקריאה היא עניין משעמם.
  • הילד עדיין לא מצא את הספר הנכון.

החדשות הטובות הן שכאשר מבינים מדוע ילדים לא אוהבים לקרוא, אפשר לטפל בנושא ולהתחיל להפוך את הקריאה למהנה יותר. על ידי לימוד להנאת הקריאה, סביר יותר שילדך יפתח אהבה לקריאה, יעודד הרגלי קריאה טובים יותר ויקל על הלמידה. השפע הרב של ספרי ילדים באינטרנט, מקשה מאד למצוא ספרים איכותיים שיגרמו לילדכם לאהוב לקרוא. אנו מאמינים בחשיבות העצומה של הקריאה ובכך שיש לאפשר לילד לקרוא בפלטפורמה הנוחה לו, ספרי קריאה לילדים און ליין או ספרים פיזיים.

גיבשנו רשימה של מספר ספרי ילדים לקנייה אונליין, אשר יעניקו לילדיכם שעות רבות של הנאה:

חוט”ם כלב (כמעט) מושלם
מאת: בטינה אוברכט
תרגמה: חנה לבנת

כאשר מיה ואחיה פליפ נתקלים יום אחד, לגמרי במקרה, בכלב קטן ללא בעלים, הם מאושרים מאוד, אבל הם מתקשים להאמין למשמע אזניהם, כשמתברר להם שהכלב הזה יכול לדבר! וכשחוט”ם הכלב בורח וכל התכניות שלהם משתבשות, הם יעשו הכל כדי להחזיר את המצב לקדמותו.

שוקו וביסקוויט  – סוכנים חשאיים
מאת: סוזה קולב
תרגמה: חנה לבנת

שוקו וביסקוויט, שני סוסי הפוני הננסיים, ממש לא רוצים לעבור דירה. אבל הבוסית כבר החליטה, ויחד עם כל חבריהם ההולכים על-ארבע הם מגיעים לחוה שתהיה מעכשיו ביתם החדש. מהר מאוד הם מגלים שמשהו חשוד מתרחש שם: בלילות חודרים רעשים מפחידים לאורווה, ובכפר מספרים שבשטח החווה מסתובבת רוח רפאים.

שוקו מחליט שהוא ימצא אותה, ויהי מה. ומהרגע שבו הוא לוקח על עצמו את תפקיד הסוכן החשאי ללכידת רוחות רפאים, ההתפתחויות לא מפסיקות להפתיע!

סיפורי עמים לאורך השנה
מאת: אנג’לה מק’אליסטר
איור: כריסטופר קור
תרגמה: עטרה אופק

בואו לחגוג את השנה כולה, מינואר עד דצמבר, עם אוצר מופלא ובו 52 ספורים אהובים מרחבי העולם – סיפור לכל שבוע. אנתולוגיה עשירה זו מקבצת יחדיו מעשיות, אגדות ומיתוסים – מאירופה, מארצות-הברית ומקנדה, מאמריקה הדרומית ומאוסטרליה, מהמזרח הרחוק והקרוב, מהאיים הקריביים, משבטים אינדיאניים ואפריקניים נדחים וגם מאוצר הספורים היהודי שלנו – כדי להנציח את העונות המשתנות, אירועי התרבות, החגים והפסטיבלים הבינלאומיים לאורך השנה.

סיפורי חיות מסביב לעולם
מאת: אנג’לה מק’אליסטר
איור: אייטש
תרגמה: עטרה אופק

הצטרפו ובואו למסע מרתק מסביב לעולם עם 50 מעשיות נצחיות, בכיכובם של בעלי חיים גדולים וקטנים, קרובים ורחוקים, מוכרים ואהובים.אנתולוגיה עשירה זו מקבצת יחדיו משלים, מיתוסים, סיפורים עממיים, ואגדות קסומות, אשר עוברות בארצות השונות במשך דורות וסובבות כולן סביב עולם החיות. אוצר ספרותי נפלא המלווה באיורים ססגוניים, ומלאי חיים ורגש.

  • חוט”ם כלב (כמעט) מושלם
    30%

ב’אגם – הוצאה לאור’ אנו מביאים לקהל הקוראים הישראלי את הספרים הטובים בעולם. אנחנו משקיעים מחשבה עמוקה ויצירה רבה מאחורי הוצאתו לאור של כל ספר וספר. בין הספרים ניתן למצוא, חידוש של קלאסיקות עולמיות, ספרות מקור מובחרת, ספרי עיון מרתקים וספרות ילדים מעוררת מחשבה ועשירה במסרים וערכים. בספרי הילדים שלנו אנו מקפידים על איורים מרהיבים של המאיירים המובילים בארץ ובעולם.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על ספרי ילדים לקריאה און ליין, לקבל המלצות לספרים חדשים או להצטרף לחוג הלקוחות שלנו אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון: 03-7576523 או צרו קשר כאן.