ספרי קריאה לכיתה ג

ספרי קריאה מומלצים לכיתה ג

קרוא וכתוב הם הכלים הבסיסיים ביותר שבהם אנו צריכים לצייד את ילדינו על מנת שיוכלו לרכוש את השכלתם בכיתות המתקדמות. לאחר שהטמענו בילד את מיומנויות הקריאה, עלינו לסייע לו להשתמש במיומנויות אלה בכדי לפתח את יכולותיו השכליות. את האמת הפשוטה הזאת כולנו יודעים איפה שהוא בתת המודע שלנו. זאת הסיבה שבגיל הגן וכיתה א’ אנחנו נותנים לילד ספרי קריאה עמוסי איורים, כתובים עם מעט טקסט ובאותיות גדולות, אבל כשהוא מגיע לכיתות ג’, ד’ וה’, אנחנו מחפשים ספרים שיאתגרו לא רק את מיומנויות הקריאה שלו, אלא גם את ההבנה והאינטלקט שלו. מההבנה הפשוטה הזאת ניתן לגזור את המהות של ספרי קריאה מומלצים לכיתה ג והכיתות הסמוכות.

 

ספרי קריאה לכיתה ג – איך בוחרים אותם?

ככלל, קריאה הוא ענף מחקרי שלם בעולם החינוך וישנם אנשי מקצוע שמקדישים את כל חייהם המקצועיים לענף זה. כהורים אין לנו את היכולת לשפוט כל ספר וספר על פי פרמטרים פדגוגיים מקצועיים בכדי להחליט מהם ספרים מומלצים לקריאה כיתה ג, אבל יש בהחלט מספר פעולות שאנחנו יכולים לעשות בכדי להבטיח שאנחנו מעניקים לילדים שלנו את הספרים הנכונים להם בכל גיל ובכל כיתה. לבחירת ספרי קריאה מומלצים לכיתה ג, כל שאתם צריכים לעשות הוא לברר עם המורה בבית הספר או הספרנית בספרייה העירונית מהם ספרים מומלצים לקריאה כיתה ג ולברר עם הילד עצמו על ספרים שעליהם שמע ושאותם הוא רוצה לקרוא. שתי פעולות אלה יאפשרו להגיע לכם למגוון עשיר מאוד של ספרי קריאה לכיתה ג, ספרים שמתאימים לכיתה זו הן מבחינת מיומנויות הקריאה והן מבחינת גירוי האינטלקט ופיתוח יכולות של דמיון, יצירה וחשיבה אצל הילד.

אגם הוצאה לאור מתמחה בהוצאת ספרי ילדים ונוער וקיים מגוון רחב של חוברות עבודה, ספרי קריאה ועיון לפעוטות, לילדים ולבני נוער כמו גם ספרי עיון ופנאי למבוגרים. לחברה סט שלם של ספרי קריאה לכיתה ג, וכן חוברות עבודה לכיתה ג’. בעמודי הספרים מצויינים גילאים רלוונטיים, תקציר ותמונות. בנוסף ניתן לבחור ספרים לפי גיל.

להזמנות גדולות, רכישה מרוכזת או ביצוע הזמנה טלפונית התקשרו 03-7576523.