מאמרים

פעילות משותפת לילדים ולהורים

פעילות משותפת לילדים ולהורים

פעילויות הורים וילדים

מחפשים פעילות משותפת לילדים ולהורים? הגעתם למקום הנכון. בקטלוג שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של פעילויות לילדים והורים – משחקי קופסא, ערכות יצירה, פעילויות חינוכיות ועוד. הכל תחת תו האיכות של "אגם", במחירים אטרקטיביים ומשלוח מהיר עד אליכם.

פעילויות גיבוש הורים וילדים

שמירה על לכידות התא המשפחתי היא ערך עליון ואינטרס ישיר של מרבית ההורים. אחת הדרכים הטובות ביותר ליצירת תלכיד משפחתי הומוגני וחזק היא בעזרתם של פעילויות גיבוש ומשחקים אשר ייצרו חיבור בין חלקי המשפחה, חוויות משותפות וזיכרונות בלתי נשכחים. על מנת להפיק את המיטב מפעילויות הגיבוש אנו ממליצים לשלב אותן עם מאפיינים חינוכיים ומועילים, כאלו שיתרמו גם להתפתחות ילדכם ולחיזוק עולמות התוכן שלהם.

גיבוש הורה וילד

אגם היא הוצאת ספרים ותיקה המתמחה בספרות ילדים ונוער, את ההבנה והידע שלנו בדברים שילדים אוהבים רתמנו על מנת להביא לכם את הפעילויות המשותפות הטובות ביותר. בין היתר באתר שלנו תוכלו למצוא:

  • משחקי קופסא – משחקים לכל גיל, במגוון נושאים ותחומים ולמספר משתתפים משתנה.
  • יצירה – באתר תוכלו למצוא מגוון של פעילות יצירה משותפות, דפי צביעה, חוברות צביעה וערכות "מספר וצבע" שיאפשרו לכם ליצור ציור מקצועי בקלי קלות.
  • ספרי ילדים – ספרי ילדים זו ההתמחות והאהבה שלנו. באתר תוכלו למצוא מגוון עצום של ספרים מעולים, לזמן קריאה משותף ומהנה.
  • פעילויות עם הספרים להורדה חינמית. 
  • הדרכות קריאה.

כל הפריטים והמוצרים זמינים עבורכם לרכישה מקוונת ישירה, במחירים אטרקטיביים במיוחד ובמשלוח מהיר ישירות אליכם. לצפייה בקטלוג משחקי הקופסא לחצו כאן >>>