ספרי אגם הוצאה לאור

אגם היא הוצאת ספרים קטנה ושובבה, אשר בשנים האחרונות עושה את צעדיה למרכז הבמה הספרותית בישראל. ההקפדה על המסרים והערכים, הבררנות הבלתי מתפשרת בבחירת היוצרים, הטיפול המקצועי בחומרים - וכמובן האומץ והחדשנות שאנחנו מביאים לתוך הספרים – כל אלו הם שמציבים אותנו כיום במקום כל כך מיוחד בנוף הישראלי – וכמונו גם את הקוראים שלנו!

ספרות ילדים ונוער

אנו מלקטים את הספרות העולמית והמקומית הטובה ביותר, החדשנית ביותר והקסומה ביותר, זו אשר בכוחה להעניק לקוראים הצעירים תחושה שהם שייכים, אהובים ומוגנים. רק כך, אנו מאמינים, נפתחת בפניהם הדלת לעולמות הדמיון והאגדה, החלימה והלמידה, חדוות הקריאה והכלת הסיפור ומסריו בפתיחות ובפליאה.

פרוזה, עיון ופנאי

ספרי העיון והפנאי שלנו מגוונים. אנו מתפרסים על פני מספר תחומים, ומשתדלים לאסוף אלינו את הספרים המעניינים והמוצלחים ביותר.
ספרי ההדרכה שלנו זוכים לבדיקה ויעוץ של אנשי מקצוע רלוונטיים, וספרי הפרוזה שלנו מטופלים על ידי מיטב העורכים. כל זאת כדי להפיק ספרות אותנטית ומקורית מחד, אולם כזו שמצליחה להבקיע את הצעד הנוסף, המעניין, המסקרן, האמיץ, הלא ידוע והמפתיע – ולהסב את מירב ההנאה מספרות טובה.

"חכמים ביום"

חוברות העבודה של אגם הפכו זה מכבר לנמכרות מסוגן בישראל, והן זוכות לקבלה ואהדה חסרת תקדים בקרב ילדים, הורים ומורים. החוברות מיועדות לילדים מגיל 3 ועד סוף היסודי, ועוקבות אחר תוכנית הלימודים של משרד החינוך. כל החוברות מגוונות, מעשירות, ססגוניות ומזמינות, וייחודן בשיטת הלימוד היסודית אך מהירה ופשוטה, שלאחריה תרגול שכל כולו משחקים והנאה.

וזה עובד! 

צוות אגם

ליאור שרף

בעלים ומנכ”ל ההוצאה

לאנשים שלא מצפים לקבל תשובה במילניום הקרוב...

ראובת ניצן

עורכת ההוצאה

הגשת כתבי יד, וקבלת מידע על הוצאת ספר באגם.

נטע שרף שוכמן

מנהלת שיווק

הצעות לשיתופי פעולה, הגשת קו"ח ופניות כלליות.

טל שוכמן

מנהל דיגיטל

תמיכה טכנית באתר וקבלת מידע על הזמנות.