אגם הוצאה לאור ספרים מעולים ספרים מומלצים ספרי ילדים

אגם – ספרים שאוהבים ילדים

אגם היא הוצאת ספרי עיון, פנאי וסיפורת, המתמחה בספרות ילדים ונוער. ספרי הילדים של אגם מעניקים חגיגה של סיפור ואמנות, מעודדים קריאה, מעשירים את הדמיון ומקנים כלים לחשיבה יצירתית ובניית שפה.

באתר אגם תוכלו למצוא גם מוצרים משלימים להתפתחות ילדים, הכוונה הורית ויצירת חויות משפחתיות מהנות ומגבשות. המשחקים, החוברות וערכות היצירה כולם נבחרו בקפידה כדי להתאים לקהל הקוראים שלנו.

צוות אגם

CEO

ליאור שרף

בעלים ומנכ”ל ההוצאה
לאנשים שלא מצפים לקבל תשובה במילניום הקרוב ...
Editor1

ראובת ניצן

עורכת ההוצאה
הגשת כתבי יד, מידע על הוצאת הספרים באגם.
Marketing

נטע שרף-שוכמן

מנהלת שיווק
הצעות לשיתופי פעולה, הגשת קו"ח ופניות כלליות.
Digital

טל שוכמן

מנהל דיגיטל
תמיכה טכנית באתר וקבלת מידע על הזמנות.

ספרי אגם הוצאה לאור

אנחנו גאים בכל ספר וספר שיוצא תחת ידינו.
מספרי פעוטות וילדים, דרך ספרי בני הנוער ועד לספרי עיון ופנאי.
מכלול שלם של מחשבה ויצירה עומד מאחורי הוצאתו לאור של כל ספר וספר; בין אם זה חידוש של
קלאסיקה עולמית, ספרות מקור מובחרת, או ספרות ילדים פורצת דרך ומלווה במסרים וערכים,
איורים מרהיבים של יוצרים מוכרים וחדשים, ומעל הכל – סופרים מדהימים,
שמצליחים לכתוב במילים פשוטות את הסיפורים הנפלאים ביותר.

אנחנו גאים בכל ספר וספר שיוצא תחת ידינו. מספרי פעוטות וילדים, דרך ספרי בני הנוער ועד לספרי עיון ופנאי. מכלול שלם של מחשבה ויצירה עומד מאחורי הוצאתו לאור של כל ספר וספר; בין אם זה חידוש של קלאסיקה עולמית, ספרות מקור מובחרת, או ספרות ילדים פורצת דרך ומלווה במסרים וערכים, איורים מרהיבים של יוצרים מוכרים וחדשים, ומעל הכל – סופרים מדהימים, שמצליחים לכתוב במילים פשוטות את הסיפורים הנפלאים ביותר.

ספרות מקור

באגם, אנחנו בוחרים את היוצרים המקומיים שלנו בקפידה רבה. היוצרים הישראלים הם אנשים מיוחדים במינם. בעלי כישרון אמיתי ויצירתי במיוחד. כאלה שהצליחו לא רק לכתוב מילים או לצייר ציורים, אלא גם לייצר חוויה משמעותית ובלתי נשכחת לקורא. אמנם לכל אחד מהיוצרים הישראלים יש סגנון ייחודי משלו, אבל יחד עם זאת יש להם מכנה משותף.
הם מצליחים לשמר את הצביון הישראלי שאין שני לו – הפשוט, החם והטוב…

ספרות מתורגמת

אנחנו מביאים אל קהל הקוראים הישראלי (ובעיקר לילדים), את הספרים הטובים בעולם. צוות מצומצם בראשות עורכת ההוצאה, מסתובב ברחבי העולם; בתערוכות ספרים, בחנויות גדולות וקטנטנות ומלקט עבורכם רק את הספרים הטובים ביותר.  באגם אנחנו לא מתפשרים על האיכות בשום שלב של הפקת הספרים. כל ספר עובר תחת ידיהם של טובי המתרגמים, העורכים, המעצבים, המדפיסים והכורכים. הכל על מנת להוציא עבורכם, הקוראים, את הספר המושלם.

ספרי ילדים

ספרי הילדים של אגם מתאפיינים בעיקר בסיפור טוב ואיורים מרהיבים. אנו בוחרים בקפידה סיפורים שיצליחו לגעת בילדיכם, בין אם מדובר בספרים עם מסר חשוב, ספר שמטרתו לעורר מחשבה, או אפילו סתם להשתעשע. ספרי אגם מדברים בשפה שילדים מבינים. כשמדובר על ספרי ילדים, איורים הם חלק בלתי נפרד מהסיפור. ספרי אגם מאוירים ע”י המאיירים המובילים בארץ ובעולם, הוותיקים והמוכרים, אך גם פורצי דרך חדשים, שמצליחים להפתיע אותנו ואת כל ילדי ישראל.