ספרי ילדים ליום המשפחה

כמו שכבר הספקתם להכיר אותנו, אצלנו בהוצאת אגם מנסים לבחור עבורכם את הספרים הטובים ביותר! כאלה שבאמת יוכלו להיות כלי עזר לכם ובעיקר לילדיכם בגיבוש הערכים והזהות האישית. אחד הדברים שאנו מקפידים עליו כמעט בכל ספר הוא דמויות וסיטואציות משפחתיות בתוך הספרים: אבא ואמא, אח ואחות, סבים וסבתות וכולם מדמים סיטואציות מהחיים, בצורה סיפורית, מלאת דמיון, מצחיקה ומרגשת.

אספנו לכם כמה דוגמאות לספרים שיהפכו את יום המשפחה שלכם ושל ילדכם לאירוע מיוחד:

  • אבא שלי ואני
    30%

“אמא שלי ואני” ו”אבא שלי ואני” צמד ספרים נפלא אשר מתאר סיטואציות יומיומיות בחייהם של אב ואם עם ילדיהם. הטקסט מוגש בחריזה מתוקה וקלילה. בכל דף תפגשו באיורים של בעלי חיים שונים, מציגים לנו את שגרת חייהם ותופתעו לגלות כמה היא דומה לזו שלכם 🙂

 

“כמו אמא שלי ממש” ו “כמו אבא שלי ממש” עוד צמד נפלא והפעם בכיכובם של האריות! ספרים שמראים את הצד הנפלא של הדמיון בין הורים לילדים, ואת הגאווה הגדולה שחשים ילדים בכל פיסת דמיון שימצאו. מתאים גם לפעוטות.

ספרים לאחים גדולים וקטנים: “יום ארוך מאוד” ו “לכי לישון גילי” 2 סיפורים מאוירים וכתובים פשוט מושלם, שניהם מתארים יחסים בין אח או אחות גדולים לאחותם הצעירה ומצליחים לתאר ברגשנות ודמיון רב את המורכבות של להיות אח גדול קטן.

ועוד המון סיפורים משפחתיים שלא תרצו לפספס:

  • פיטר פן
    30%

כתיבת תגובה